A je tu konec předposledního závodu. Který se jel na okruhu Westhill v opačném směru. V kvalifikaci si vydobyly druhé a třetí místo z týmu HBV Rcing Team. Nicméně Angel Power Racing si nedal nic líbit a obsadil první a čtvrtou pozici na startu. Jmenovitě: 1. Dohnalík, 2. Borek, 3. Vyvial, 4. Chýnovský. Po startu se dostal do vedení M. Borek hned za ním J. Dohnalík a L. Vyvial. Bohužel se ale v třetí zatáčce srazily dva jezdci a to L. Vyvial a M. Vychodil. Do této kolize se nešťastně připletl S.Hynek. Hned poté v další zatáčce se střetli vedoucí závodu M. Borek a J.Dohnalík. Tímto se dostali jezdci zezadu do čela a tím byl Z. Chýnovský a P. Havlík. V šestém kole vedoucí muž závodu Z. Chýnovský udělal chybu a dostal se mimo trať. Na první místo se dostal M. Borek. Ten vedl až do 15 kola když mu došel v poslední zatáčce benzín. Tím byl donucen dojet setrvačností do boxů. Ale bohužel překročil rychlost v boxech a následoval trest. Do čela závodu se dostal J. Dohnalík a ten tuto pozici nepustil až do konce závodu. Za ním se strhl souboj o druhé a třetí místo. Po lehké jezdecké chybě se dostal Z. Chýnovský přes P. Havlíka a toto pořadí vydrželo až do konce závodu. Gratulujeme vítezům. 1. Jaroslav Dohnalík 2. Zdeněk Chýnovský 3. Pavel Havlík 4. Michal Borek 5. Michal Vychodil 6. Slavomír Hynek